Czarna wizja Komisji

(środa, 08-07, 8:00)
 

Za nami
   ●   Spadkowa rewizja prognoz Komisji Europejskiej dotyczących skali tegorocznej recesji w EU podkopała notowania euro (EUR/USD min. 1,1259) oraz walut CEE, nie omijając złotego (EUR/PLN max. 4,4792, USD/PLN max. 3,9757). Ich straty ograniczyła większa od prognoz dynamika odbicia sprzedaży detalicznej we Włoszech, które są gospodarczą kulą u nogi Unii.

Przed nami
   ●   Dziś w Kalendarzu Eko wystąpienie wiceprezesa ECB Luisa de Guindosa. Powtórzenie przez niego opinii Philipa Lane’a (członek zarządu ECB), który opowiedział się za pauzą w działaniach monetarnych Banku pogrąży wspólną walutę i jej sprzymierzeńców z CEE (punkt wsparcia EUR/USD: 1,1240; punkty oporu EUR/PLN: 4,4900, USD/PLN: 3,9900). Różnice zdań w tej sprawie w zarządzie Banku otworzą furtkę do spekulacji na temat nowej stymulacji gospodarki Eurolandu (punkt oporu EUR/USD: 1,1350; punkty wsparcia EUR/PLN: 4,4500, USD/PLN: 3,9300).


Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.


Zamów darmową subskrypcję Bloga FX (e-mail) i/lub Alertów FX (sms) przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl) lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00).Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.


Życzymy udanych transakcji, Zespół Wspólnego Rynku.

Nasze Alerty FX i Blog FX ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nim przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowi oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.