Wybory, wybory i po wyborach

(poniedziałek, 13-07, 8:00)

II tura wyborów prezydenckich w Polsce (dane PKW z 99,97% obwodów): Andrzej Duda - 51,21%, Rafał Trzaskowski - 48,79%.

Za nami
Piątkowa wiadomość o wysokiej skuteczności Remdesiviru w leczeniu koronawirusa poprawiła nastroje na giełdach oraz wokół walut rynków wschodzących, nie omijając złotego (EUR/PLN min. 4,4623, USD/PLN min. 3,9375). Ich zyski ograniczały słowa Trumpa o tym, że nie bierze pod uwagę zawarcia nowej umowy handlowej z Chinami.
Przed nami
Złoty z nieśmiałym optymizmem dyskontuje niemal pewną reelekcję prezydenta Dudy (EUR/PLN: wsparcie 4,4600, opór 4,4900; USD/PLN: wsparcie 3,9300, opór 3,9800). Globalni gracze są w tym tygodniu sfokusowani na rozpoczynającym się sezonie publikacji wyników spółek notowanych na Wall Street oraz na nowych danych makro z Chin i USA (EUR/USD wsparcie 1,1250, opór 1,1350).Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.


Zamów darmową subskrypcję Bloga FX (e-mail) i/lub Alertów FX (sms) przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl) lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00).Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.


Życzymy udanych transakcji, Zespół Wspólnego Rynku.

Nasze Alerty FX i Blog FX ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nim przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowi oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.