Odwaga fiskalna UK popłaca funtowi

(czwartek, 09-07, 8:00)

Za nami
   ●   Zwyżki na giełdach (akcje Apple’a najdroższe w historii) i drożejące surowce zaszkodziły bezpiecznemu dolarowi (EUR/USD max. 1,1371, USD/PLN min. 3,9357). Zyskiwał także funt (GBP/USD max. 1,2645) napędzany obniżką stawek podatku VAT i premią za utrzymanie miejsc pracy w turystyce, które zapowiedziało Ministerstwo Finansów Wielkiej Brytanii.

Przed nami
   ●   Dziś w Kalendarzu Eko spotkanie ministrów finansów Eurolandu, które poprzedza przyszłotygodniowy szczyt EU ws. utworzenia funduszu odbudowy gospodarki. Kompromis w ramach Eurogrupy wzmocni wspólną walutę i jej satelity z CEE (punkt oporu EUR/USD: 1,1375; punkty wsparcia EUR/PLN: 4,4500, USD/PLN: 3,9300), a polaryzacja stanowisk je osłabi (punkt wsparcia EUR/USD: 1,1260; punkty oporu EUR/PLN: 4,4900, USD/PLN: 3,9800). Pozycja dolara będzie zależała od danych nt. nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych.Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.


Zamów darmową subskrypcję Bloga FX (e-mail) i/lub Alertów FX (sms) przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl) lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00).Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.


Życzymy udanych transakcji, Zespół Wspólnego Rynku.

Nasze Alerty FX i Blog FX ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nim przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowi oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.