Optymistyczny Goldman Sachs poprawia notowania złotego. Min. EUR/PLN 4,2399, USD/PLN 3,5132.

(poniedziałek, 11-09, 8:00)
Za nami
Koniec tygodnia upłynął na rynkach walutowych pod znakiem dalszego osłabienia dolara. Indeks mierzący zmianę wartości amerykańskiej waluty wobec koszyka sześciu najpopularniejszych walut globalnych spadł w piątek do najniższego poziomu od stycznia 2015 roku (tj. 91,011). Jednym z powodów wzrostu awersji do dolara był negatywny odbiór wystąpienia Williama Dudley'a z Banku Rezerwy Federalnej. Co prawda wiceprzewodniczący FOMC powtórzył, że FED powinien w dalszym ciągu stopniowo podnosić stopy procentowe, jednak nie podał nawet przybliżonej daty kolejnej podwyżki. Analitycy zwrócili uwagę na słowa Dudley'a dotyczące braku odbicia inflacji, które przełożyły się na dalszy spadek wyceny grudniowej podwyżki stóp FED (do 27%). Zielonej walucie zaszkodziły także ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.