Zapowiedź rewizji polityki ECB w X'17 i drastyczny wzrost liczby wniosków o zasiłek w USA uderzają w dolara. Min. USD/PLN 3,5132.

(piątek, 08-09, 8:00)
Za nami
W czwartek wydarzeniem ekonomicznym nr jeden było posiedzenie Rady Prezesów Europejskiego Banku Centralnego. Choć zgodnie z oczekiwaniami większości analityków ECB pozostawił parametry swojej polityki pieniężnej bez zmian to emocje towarzyszące konferencji prezesa Mario Draghi'ego sięgnęły zenitu. Od dłuższego czasu na rynkach finansowych trwały ożywione spekulacje nt. zbliżającego się ograniczenia programu skupu aktywów i możliwej próby werbalnego osłabienia wspólnej waluty. Zdaniem analityków silne euro może zahamować ożywienie i zmniejszyć dynamikę wzrostu cen w Eurolandzie. Sama konferencja przebiegła według umiarkowanie jastrzębiego scenariusza. ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.