Wzrostowa rewizja prognozy Moody's dodaje mocy złotemu. Min. EUR/PLN 4,2368, USD/PLN 3,5569.

(wtorek, 05-09, 8:00)
Za nami
Ze względu na świętujących Amerykanów (Dzień Pracy w USA) inwestorzy z Azji i Europy samotnie mierzyli się wczoraj z gwałtownym wzrostem napięcia geopolitycznego wokół Korei Północnej. W niedzielę rano agencje informacyjne doniosły o szóstym w historii i najpotężniejszym dotychczas, podziemnym teście bomby wodorowej przeprowadzonym przez Pjongjang, a media przyniosły ostre reakcje światowych mocarstw i pełne niepokoju komentarze obserwatorów międzynarodowej sceny politycznej. Konsekwencją eskalacji konfliktu na Półwyspie Koreańskim był wzmożony popyt na bezpieczne aktywa, który wywindował ceny złota (max. 1335,76 USD za uncję tj. najwyżej od prawie roku) oraz podbił wartość japońskiego jena i szwajcarskiego franka. Na przeciwnym biegunie ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.