NFP, spekulacje ws. polityki ECB i Korea Płn. huśtają złotym. EUR/PLN min. 4,2363, max. 4,2624.

(poniedziałek, 04-09, 8:00)
Za nami
Sierpniowy raport Departamentu Pracy USA rozczarował inwestorów. Nowe dane rozminęły się z oczekiwaniami rynkowymi w kluczowych kwestiach dotyczących wzrostu zatrudnienia w sektorze pozarolniczym (156 tys. vs. prognoza 182 tys.), stopy bezrobocia (spadek z 4,3% do 4,4%) oraz wzrostu płacy godzinowej (0,1% vs. spodziewane 0,2%). Zawód uczestników rynków finansowych był tym większy, że znaczna ich część stawiała na korzystne wyniki z amerykańskiego rynku pracy. Przyczyną ich przedwczesnego optymizmu był bardzo dobry środowy raport ADP, który pokazał w sierpniu najwyższy od 5 miesięcy wzrost zatrudnienia w sektorze prywatnym. W tej sytuacji nie mogła dziwić pierwsza reakcja inwestorów ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.