Rosnąca wiara w sukces reformy podatkowej Trumpa i wyprzedaż waluty RPA pogłębiają straty złotego. Max. EUR/PLN 4,2846, USD/PLN 3,6112.

(czwartek, 14-09, 8:00)

Za nami


Środa przyniosła kontynuację trendu wzrostowego dolara. Nowych argumentów do zakupu zielonej waluty dostarczył m.in. republikański marszałek Izby Reprezentantów Paul Ryan. Ten jeden z najbardziej wpływowych polityków w Waszyngtonie powiedział wczoraj, że projekt reformy amerykańskich podatków zostanie zaprezentowany przed końcem września. Pozytywne emocje wokół tej inicjatywy podgrzewał sam Trump ponaglając na Twitterze Kongres USA do szybkiego działania. Determinacja jaką w ostatnim czasie wykazuje waszyngtońska administracja w sprawie przepchnięcia ustawy podatkowej zwiększyła wiarę inwestorów w sukces tego przedsięwzięcia oraz zepchnęła kurs EUR/USD poniżej granicy 1,1900 (min. 1,1866 dziś o g. 07:45). Prodolarowy kierunek obrał także rynek USD/JPY, który w kulminacyjnym momencie zameldował się na poziome 110,73 (dziś o g. 3:30). Zyski zielonej waluty ...Przed nami ...

Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
               


Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.