Słabnąca Irma i ostrożny Coeure z ECB poprawiają nastroje wokół dolara. Max. USD/PLN 3,5560.

(wtorek, 12-09, 8:00)
Za nami
Po najgorszym od dwóch miesięcy tygodniu dla dolara, poniedziałek przyniósł odreagowanie jego spadków. Na korzyść zielonej waluty przemawiały mniejsze niż się spodziewano szkody wyrządzone przez słabnący huragan Irma, który w niedzielę uderzył w południowo-zachodnie wybrzeże Florydy. Jeszcze w weekend bank Goldman Sachs zrewidował swoją prognozę amerykańskiego PKB w III kw. z 2,8% do 2,0% powołując się m.in. na negatywny wpływ żywiołów przetaczających się ostatnio przez południowe stany na gospodarkę USA. Jednak według wstępnych wyliczeń straty wywołane przez Irmę wyniosą "jedynie" ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.