Korea Północna i amerykańscy konsumenci targają rynkiem złotego. USD/PLN min. 3,5298, max. 3,5635

(środa, 30-08, 8:00)
Za nami
Wczorajsza sesja przyniosła dalszy wzrost kursu EUR/USD, który po raz pierwszy od stycznia 2015 roku zameldował się powyżej psychologicznej granicy 1,2000. Analitycy zgodnie twierdzą, że główną zachętą do dalszego zakupu euro jest nadal postawa Mario Dragh'iego z Jackson Hole, gdzie wbrew obawom inwestorów prezes ECB nie poruszył sprawy tegorocznego umocnienia wspólnej waluty i jego negatywnego wpływu na gospodarkę europejską. Tę strategię wspierały również kolejne dane makro ze Starego Kontynentu. We Francji wydatki konsumentów wzrosły w lipcu o 0,7%, a wg GFK indeks zaufania konsumentów niemieckich jest na najlepszej drodze by wzrosnąć piąty miesiąc z rzędu osiągając we wrześniu wynik zbliżony do 16-letniego maksimum. Skalę aprecjacji euro zwiększa także narastająca niechęć do dolara. Wartość zielonej waluty ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.