Wyniki ADP i PKB z USA oraz prognoza Goldman Sachs premiują dolara. Max. USD/PLN 3,5857.

(czwartek, 31-08, 8:00)
Za nami
Wczorajsza sesja rozgrywała się wokół nowej serii danych makroekonomicznych z USA oraz wieczornego wystąpienia Donalda Trumpa w Missouri dotyczącego amerykańskiej reformy podatkowej. Optymizm inwestorów oczekujących na szczegóły prezydenckiego planu przełożył się na wzrost wartości dolara. Amerykańską walutę wspierały dodatkowo pozytywne informacje z największej gospodarki świata. Na plus zaskoczył m.in. Raport ADP, który pokazał większy od oczekiwań (i najwyższy od 5 miesięcy) wzrost zatrudnienia w sektorze prywatnym w sierpniu (237 tys. vs. spodziewane 185 tys.), co daje nadzieje na dobry wynik NFP w dniu jutrzejszym. Powodów do odbudowy długich pozycji dolarowych dostarczył również wyższy od prognoz zrewidowany wynik PKB USA w II kw. (3% vs. oczekiwane 2,7%). Obok kwestii gospodarczych na korzyść zielonej waluty ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu …
 
              
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.
 

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.