Sygnały z Banku Węgier i NBP umacniają złotego (min. EUR/PLN 4,2567, USD/PLN 3,6069). Fokus na arcyspotkanie w Jackson Hole.

(piątek, 25-08, 8:00)

Za nami
W czwartek inwestorzy pozostali obojętni na publikacje wyników makro ze strefy euro i USA. Nowe dane zeszły na drugi plan wydarzeń ekonomicznych z powodu zaplanowanych na dziś przemówień prezes FED Janet Yellen oraz prezesa ECB Mario Draghi'ego podczas sympozjum bankierów centralnych w Jackson Hole (więcej na ten temat w części „Przed nami” naszego Alertu FX). Uczestnicy rynków finansowych nie zareagowali na najwyższy od marca 2011 roku wynik francuskiego indeksu zaufania biznesu (111 pkt. wobec oczekiwanych 108 pkt.). Bez echa przeszły również mieszane dane zza Atlantyku, wśród których na plus zaskoczyła niższa od oczekiwań liczba nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w ubiegłym tygodniu (234 tys. vs. 238 tys.), a na minus mniejsza niż zakładano sprzedanych domów na rynku wtórnym w lipcu (5,44 mln vs. 5,57 mln). W efekcie ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu … 
       
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.