Niemiecki ZEW i doniesienia Politico poprawiły pozycję wyjściową dolara przed Jackson Hole. Max. USD/PLN 3,6424.

(środa, 23-08, 8:00)
 
Za nami
Najniższy od października ubiegłego roku wynik indeksu instytutu ZEW z Niemiec zasygnalizował znaczne pogorszenie nastrojów dotyczących rozwoju sytuacji gospodarczej u naszych zachodnich sąsiadów (10 pkt. vs. prognoza 15 pkt.). Zdaniem ekonomistów za tak wyraźny spadek tego wskaźnika (w lipcu wyniósł 17,5 pkt) odpowiadają obawy o koniunkturę w niemieckim przemyśle samochodowym oraz spodziewany negatywny wpływ wzrostu wartości wspólnej waluty na największą gospodarkę strefy euro. W kontekście tej publikacji analitycy agencji Bloomberga zwrócili także uwagę na prawidłowość jaką zaobserwowali w ostatnich tygodniach w związku z publikacjami danych z Eurolandu a z USA. ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu … 
       
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.