Groźba "bezlitosnego uderzenia" Korei Płn. osłabia dolara. Złoty na rozdrożu przed Jackson Hole.

(wtorek, 22-08, 8:00)
 
Za nami
Nowy tydzień rozpoczął się na rynkach finansowych niepomyślnie dla dolara. Spadek wartości zielonej waluty to efekt wzrostu napięcia na Półwyspie Koreańskim spowodowany rozpoczęciem wspólnych manewrów wojskowych przez wojska Korei Południowej oraz Stanów Zjednoczonych. Choć ćwiczenia o nazwie Ulchi-Freedom Guardian mają przede wszystkim charakter symulacji komputerowych to już ich początek spotkał się z ostrą reakcją Korei Północnej. Pjongjang nazwał je „ryzykanckim zachowaniem”, za które USA czeka "bezlitosne uderzenie". Konsekwencją zaognienia sytuacji geopolitycznej na Dalekim Wschodzie był ...
Przed nami ...
Kalendarz ekonomiczny …
Punkty wsparcia i oporu … 
       
Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej usługi Monitoring FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX i/lub Alertów FX przez email (kontakt@wspolnyrynek.pl)
lub Infolinię WR (+48 22 790 79 00). Możesz je otrzymywać emailem lub SMSem.

Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.

Nasze Alerty FX i Blog FX mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nich przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasze Alerty FX i Blog FX nie stanowią oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.