Ponadplanowy dodruk euro zwiększa popyt na dolara.

(wtorek, 19-05, 11:55)

Po wypowiedzi Benoit Coeure, członka zarządu ECB, dotyczącej zwiększenia wykupu aktywów w maju i czerwcu, oznaczającej zwiększoną podaż euro na rynku, spadły rentowności europejskich obligacji w tym również polskich. W rezultacie planowanego dodruku euro, doszło do znaczącego umocnienia dolara do wspólnej waluty. Złoty podąża za rynkami globalnymi. Więcej bieżących informacji w ramach bezpłatnej subskrypcji Blog FX.

Zamów darmową subskrypcję Bloga FX (e-mail) i/lub Alertów FX (sms) przez Infolinię WR (+48 22 790 79 00).
Aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się na rynkach walutowych, na jakie wydarzenia i dane oczekuje rynek oraz jak mogą one wpłynąć na kursy walut zostań aktywnym Uczestnikiem Wspólnego Rynku i korzystaj z bezpłatnej usługi Monitoring FX. Nasi eksperci stale monitorują sytuację na rynkach walutowych, tak aby znaleźć najlepszy dla Twojej firmy moment i kurs transakcji.

Życzymy udanych transakcji,
Zespół Wspólnego Rynku.


Nasz Blog FX ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje w nim przedstawione nie mają charakteru porad inwestycyjnych ani doradztwa. Nasz Blog FX nie stanowi oferty zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.